Pondělí 25. leden 2021
Svátek má Miloš

Most - Potřebné ochranné pomůcky, tentokrát brýle a ochranné obleky, převzal ve středu ředitel mostecké nemocnice MUDr. Petr Najman z rukou generálního ředitele společnosti United Energy Ing. Milana Boháčka. Jednalo se o třetí část pomoci skupiny EPH a J&T.

„Ze zakoupeného zdravotnického materiálu, který zajistila naše mateřská společnost EPH, se nám podařilo pro naši nemocnici získat další profylaktické pomůcky, konkrétně 300 kusů ochranných overalů a 120 kusů brýlí,“ uvedl Milan Boháček.

Dle slov Petra Najmana bude větší část daru poskytnuta zdravotníkům z odběrového místa. Ti zde provádějí indikovaným pacientům, kteří mohou přijet i autem, odběr pro test na nákazu virem způsobujícím onemocnění COVID-19. „ Pro fungování odběrového místa je nedostatek ochranných pomůcek velkým problémem. Nezbývá mi, než znovu poděkovat vaší společnosti za jejich zajištění,“ řekla Najman.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací