Pátek 5. červen 2020
Svátek má Dobroslav

Most, Chomutov - Až desetiletý trest odnětí svobody může soud uložit pachateli, který se dopustí zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Z takového zločinu čelí obvinění 42letý muž z Chomutova.

Toho vyšetřovatel obvinil dále i z přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu. "Podle kriminalistů mosteckého Toxi týmu měl Chomutovan v Mostě na různých místech města obstarat a následně prodat nejméně ve dvaceti případech za finanční úhradu nejméně 100 gramů metamfetaminu. Muž byl kontrolován policisty hlídkové služby na sídlišti Zahradní v nočních hodinách při silničním dohledu," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policisté na místě šetřením zjistili, že muž je v celostátním pátrání pro soud, který vydal příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody pro jinou drogovou kriminalitu. Hlídka ve voze našla sáček s neznámou látkou, která byla odeslána na odbor kriminalistické techniky k provedení odborného zkoumání. Tím bylo zjištěno, že se jedná metamfetamin. "Obviněný si usnesení o zahájení trestního stíhání převzal ve věznici, kde je nyní ve výkonu trestu pro jiný delikt," uzavřela policejní mluvčí.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací