Pondělí 1. červen 2020
Svátek má Laura

Mostecko - Původně, několik dní nazpět, to vypadalo, že bychom o předposledním víkendu meteorologického jara mohli prožít první tropický den roku 2020. Nyní už je jasné, že zbytek tohoto týdne bude o dost jiný.

PÁTEK 22. KVĚTNA

Čtvrtek byl díky tlakové výši slunný a s denními maximy nad 20 °C i poměrně teplý. Během pátečního dne se ke slovu postupně dostane přední okraj velmi hluboké tlakové níže se středem mezi Britskými ostrovy a Islandem. Zpočátku, v tomto případě v noci, na obloze mnoho oblačnosti nebude, nicméně s příchodem denního světla se obloha začne zabarvovat do bílé až šedé, přičemž v pozdních odpoledních hodinách a večer nepřekvapí déšť. Nejvyšší odpolední teploty okolo 17 až 21 °C.

SOBOTA 23. KVĚTNA

Sobotní počasí mnohé příliš nepotěší. Od půlnoci do dvaadvacáté až třiadvacáté hodiny (plus minus), kdy se přechodně vyjasní, bude oblačno až zataženo a k tomu sprchne. Srážkové úhrny by se měly pohybovat mezi 4 až 8 mm, tedy na metr čtvereční by mělo napršet 4 až 8 litrů vody. Nejvyšší odpolední teploty okolo 14 až 18 °C, ráno v minimu kolem 14 až 10 °C.

NEDĚLE 24. KVĚTNA

Neděli strávíme mezi tlakovou výší se středem u francouzského Bretaňského poloostrova a tlakovou níží se středem nad jižní Skandinávií a tím pádem ve vlhkém severozápadním proudění. Ráno a dopoledne vesměs slunečno, později spíše oblačno s přeháňkami či kratším deštěm. Nejvyšší odpolední teploty okolo 13 až 17 °C, ráno v minimu kolem 9 až 5 °C.

PONDĚLÍ 25. KVĚTNA

Start nového týdne by se měl nést v podstatě ve stejném duchu jako konec uplynulého týdne. Hodně mraků s přeháňkami, nejvyšší odpolední teploty okolo 12 až 16 °C a nejnižší ranní teploty kolem 10 až 6 °C. Přesně takový by měl být letošní 25. květen.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací