Sobota 4. červenec 2020
Svátek má Prokop

Most - Vyšetřovatel mostecké policie zahájil stíhání 44letého muže z Litvínova a obvinil ho z přečinu krádeže vloupáním a porušování domovní svobody. Muž se měl ve třech případech dopustit krádeží vloupáním ve sklepních prostorech panelového domu na mosteckém sídlišti Liščí vrch, odkud měl odcizit uložené věci a poškozeným majitelům zanechal hmotnou škodu ve výši 23 tisíc korun.

"Obviněný měl do domu vniknout za pomocí shodného klíče a poté se dostal do suterénu objektu, kde se měl vloupat za užití síly do tří uzamčených sklepních kójí a to během tří večerů," uvedla Ludmila Světláková, mluvčí mosteckých policistů.

Z jednoho sklepa měl odnést nářadí v hodnotě 12 tisíc korun, z dalšího měl odcizit dětské jízdní kolo a ze třetí sklepní kóje si vzal lyže, lyžařské boty, tašku na obuv a další sportovní vybavení v hodnotě pěti tisíc korun.

Kriminalisté, kteří na případu pracovali, u obviněného zajistili část sportovního vybavení. Litvínovan je stíhán na svobodě a může být potrestán až na tři roky odnětí svobody.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací