Sobota 4. červenec 2020
Svátek má Prokop

Most - Až osmiletý trest odnětí svobody hrozí dvěma nepoctivcům, kteří v době nouzového stavu vyrazili za nákupy bez placení.

Mostečan ve věku 33 let si v jednom mosteckém supermarketu měl do svého batohu uschovat holicí strojek za téměř 700 korun. Ostraha ho při krádeži zpozorovala a při odchodu z prodejny zadržela. Lup byl vrácen zpět do prodeje a muž skončil na policii. Ta ho obvinila ze zločinu krádeže. Ostatně s krádeží měl co dočinění už v minulosti, kdy byl odsouzen a je v podmíněném trestu.

Obdobně si počínal i další obviněný, 30letý muž z Mostu. Ten si měl v supermarketu v Mostě do své tašky uschovat 40 kusů čokolád stejné značky v hodnotě 2 500 korun. Ty z obchodu neodnesl. Skončil v rukou pracovníků prodejny a následně na policii. I on je stíhán pro zločin krádeže. Nekradl poprvé, loni se z výkonu trestu vrátil na svobodu.

(LS)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací