Sobota 4. červenec 2020
Svátek má Prokop

Mostecko - V neděli 31. května přeruší společnost United Energy a Severočeská teplárenská dodávky tepla pro města Most a Litvínov.

„Topná sezóna v loňském roce byla v obou městech ukončena stejně jako letos až k oficiálnímu termínu ukončení topné sezóny uvedeným ve vyhlášce Ministerstva průmyslu a obchodu,“ sdělila Miloslava Kučerová, tisková mluvčí společnosti. „V případě opětovného poklesu venkovních teplot je teplárenská společnost, na základě žádosti odběratelů, kdykoliv připravena dodávky tepla opět obnovit,“ dodala Kučerová.

V úterý 2. června pak startuje, v souvislosti s rekonstrukcí hlavního napáječe, čtyřdenní odstávka v dodávkách teplé vody pro města Litvínov a Janov. Práce na přepojení na provizorní potrubí započnou 2. června v brzkých ranních hodinách, skončení prací a obnovení dodávek plánuje společnost 5. června ve večerních hodinách.

Za snížení komfortu obyvatel v době odstávky se společnost omlouvá.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací