Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Most - V uplynulém týdnu strážníci mostecké městské policie vyjížděli na 22 oznámení rušení nočního klidu. Nejčastěji se jednalo se o rušení nočního klidu v bytových domech oslavami a hlasitou hudbou, podnapilými osobami na veřejném prostranství a v parcích, hluk z předzahrádek restaurací nebo provádění stavebních úprav po 22. hodině.

Několik mladých mužů například rušilo noční klid, když po druhé hodině ranní, jak uvedli, „prováděli šerm“ dřevěnými tyčemi před domem.

Na linku 156 také oznámil občan po 23. hodině, že v blízké restauraci nedodržují vládní nařízení o provozní době a z restaurace je slyšet hlasitá hudba, která ruší noční klid. Na místo byla vyslána nejbližší motohlídka strážníků a zjistila, že provozovna má uzamčené dveře. Strážníci na místě vyčkali, jestli někdo nepůjde ven, a zároveň se pokoušeli zjistit kontakt na provozovatele restaurace. Vzhledem k tomu, že se nepodařilo kontaktovat ani provozovatele, ani nikoho z přítomných, sepsali strážníci úřední záznam, zajistili důkazní materiál, operátor kamerového systému zamířil kameru na místo východu, aby zaznamenal odchod hostů, a událost oznámili se všemi poznatky na odbor správních činností magistrátu města Mostu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací