Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Most - Policisté hlídkové služby, kteří tento měsíc řešili v noci na sídlišti Zahradní jednu událost, si z okna domu všimli vozidla, které bylo na parkovišti v ulici a mělo narazit do jiného vozu. Hlídka následně na místě zjistila, že řidič měl zajíždět s autem tovární značky VW na volné parkovací místo a při tom zachytil o přední část zaparkovaného vozidla značky Kia.

Následně motorista při couvání poškodil další zaparkovaný automobil. Poté, co způsobil nehodu, tak zaparkoval na jiné volné parkovací místo, kde byl přistižen policisty hlídkové služby. Na vozidlech policisté odhadli škodu na částku 45 tisíc korun.

S ohledem na chování řidiče hlídka u něj provedla dechovou zkoušku na alkohol, která byla opakovaně pozitivní s výsledkem 1 promile alkoholu v dechu. Řidič se podrobil lékařskému vyšetření a odběru krve.

Policisté mu zadrželi řidičský průkaz a 30letému cizinci po vystřízlivění sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací