Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Děčín - Policisty, hasiče i záchranáře zaměstnal v úterý v podvečer 31letý muž, který v ulici Vítězství v Děčíně vylezl na komín. Všimli si ho lidé, kteří se domnívali, že chce spáchat sebevraždu a zavolali na tísňovou linku. Policisté místo zajistili, aby nebylo ohroženo zdraví a majetek dalších osob a na místo přivolali vyjednavače.

Před jeho příjezdem slezl muž sám dolů, policistům pak sdělil, že rozhodně nechtěl skočit, jen si chtěl z vrcholu komínu udělat nějaké fotky na mobil. Lékař muže na místě vyšetřil, policisté mu pak naměřili přes dvě promile alkoholu v dechu.

"Případ bude mít zřejmě ještě dohru u správního orgánu, jednání muže, který vnikl na cizí pozemek a na komín vylezl, bylo kvalifikováno jako přestupek proti majetku, za který lze uložit pokutu až do výše padesát tisíc korun," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací