Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Most - Mostecká policie vyšetřuje okolnosti tragické dopravní nehody, která se stala v úterý krátce po 15. hodině na silnici I/15 v okresu Most. Tam jel řidič osobního automobilu ve směru od obce Sedlec na Most a asi půl kilometru za odbočkou na Obrnice v části Sedlecký kopec vjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde čelně narazil do protijedoucího nákladního vozu značky Mercedes.

"Při nehodě na místě řidič osobního auta a jeho spolujezdec utrpěli zranění neslučitelná se životem. K objasnění příčiny smrti byla nařízena soudní pitva. Další spolujezdec z osobního vozidla utrpěl těžká zranění a byl letecky transportován do zdravotnického zařízení. Řidič nákladního vozidla vyvázl s lehkým zraněním," uvedla ve středu mluvčí mosteckých policistů Ludmila Světláková.

Na místě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému. Policie uzavřela z důvodu vyšetřování této tragické nehody silnici v obou směrech a dopravu odkláněla po vedlejších komunikacích. Hmotnou škodu policisté odhadli předběžně na částku 250 000 korun.

U řidiče nákladního vozidla byla provedena na místě dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem. Vyšetřování nehody si převzala služba kriminální policie a vyšetřování.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací