Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Karlovarsko - Hasiči Karlovarského kraje zveřejnili videoreportáž ze zásahu složek Integrovaného záchranného systému u železniční dopravní nehody u Perninku.

K té došlo v úterý po 15. hodině na železniční trati mezi Perninkem a Nejdkem. Srážku dvou osobních vlaků nepřežili dva lidé, 29 osob utrpělo různě vážná zranění, některé museli hasiči vyprošťovat. Na místě zasahovali také zdravotničtí záchranáři a hasiči z Ústeckého kraje i z Německa (podrobně píšeme zde).

Hasiči rovněž aktivovali informační linku, kde se příbuzní účastníků nehody mohli informovat o průběhu řešení nehody a o transportovaných osobách do nemocnic. Na linku se obraceli také pracovníci ambasád, kteří zjišťovali, zda mezi zraněnými nejsou občané cizích států. Ta byla ve čtvrtek ráno vypnuta. Aktivována bude opět v případě jiné závažné mimořádné události a o spuštění budou obyvatelé informování prostřednictvím webu, sociálních sítí či médií.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací