Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Most - Na policejním oddělení skončil 29letý muž Mostu, který měl odcizit přepravku s lahvemi, a to díky všímavosti policisty, který jel ve svém volnu nakupovat.

Ten si poblíž mosteckého supermarketu minulý měsíc všiml dvojice, která nesla přepravku na pivo s prázdnými vratnými lahvemi. A protože z profesní zkušenosti ví, že v tomto obchodě dochází ke krádežím, vydal se za podezřelou dvojici. Tu oslovil jménem policie.

"Jeden z dvojice se okamžitě dal na útěk a druhého podezřelého policista zadržel a následně přivolal hlídku, která si muže převzala. Šetřením policisté zjistili, že muž šel s mladším komplicem k obchodu s úmyslem krást. Mladší vlezl otvorem do výkupního automatu, vzal přepravku s lahvemi a podal ji svému kamarádovi," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policisté 29letému muži sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže s ohledem na jeho minulý trest, který vykonal loni. Mladší z dvojice se bude zodpovídat z přestupku proti majetku u přestupkové komise mosteckého magistrátu.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací