Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Ústecký kraj - Na problémy si zadělala 27letá žena z Ústeckého kraje, která byla obviněna z přečinu porušení práv k ochranné známce a jiným označením.

Je podezřelá, že po dobu čtyř let prostřednictvím internetu v různých bazarových skupinách nabízela k prodeji oblečení, obuv, hračky a další výrobky světoznámých výrobců renomovaných značek. "Věci přitom kupovala na tržnici v Praze a padělky prodávala jako pravé, celková škoda, kterou firmám způsobila, byla vyčíslena na více jak 130 tisíc korun. Pokud případ skončí u soudu a žena bude uznána vinnou, hrozí jí v krajním případě až dvouleté vězení," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Prodejem padělků se pravidelně zabývá také Česká obchodní inspekce. "Výsledky kontroly ukazují, že problematika nabízení a prodeje padělků se netýká jen příhraničních tržnic, ale i kamenných provozoven v centrech měst,“ uvedla Martina Střihavková z České obchodní inspekce.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací