Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Most - Webovou aplikaci pro veřejnost, která lidem umožní sledovat pohyb vozů městské hromadné dopravy, připravili pracovníci geografického informačního systému mosteckého magistrátu. Prostřednictvím aplikace je možné sledovat aktuální (real-time) polohu vozidel městské hromadné dopravy. Aplikace funguje jak na počítačích, tak v mobilních prohlížečích.

Autobusy a tramvaje jsou v mapě vyznačeny pomocí barevných symbolů, díky kterým se uživatel okamžitě, jedním pohledem na displej svého telefonu dozví, zda má jeho spoj zpoždění nebo zda již čeká ve stanici.

Pro každé vozidlo je možné zobrazit další podrobnosti, jako je jeho aktuální rychlost, směr, poslední projetá stanice a zda se jedná o bezbariérový spoj. Aplikace rovněž zobrazuje aktuální zastávkové odjezdy. Uživatel si tak snadno vyhledá nejbližší zastávku, buď přímo v mapě, nebo pomocí pole pro hledání, a rychle zjistí všechny potřebné informace o odjezdech.

Aplikace se vedle zastávkových tabulí a infopanelů instalovaných ve vozidlech stává dalším prvkem SMART (chytrého) řešení městské hromadné dopravy v Mostě a Litvínově.

Aplikaci lze spustit v mobilu, tabletu i na počítači. Dostupná je buď přímo na adrese zde nebo z mapového portálu města. Aplikaci lze otevřít rovněž naskenováním QR kódu:

QR kod k aplikaci

 

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací