21. února 2017 Svátek má Lenka

Most - Jestli máte dobrou paměť, můžete pomoci mostecké policii. Kriminalisté totiž pátrají po neznámých pachatelích, kteří se v prosinci dopustili loupeže v jedné mostecké večerce v České ulici. Pomoci jim může mladík - svědek zachycený na fotografii, který byl na místě činu chvíli před tím, než se stal.

"Dva muži přišli do provozovny krátce po 18. hodině. Na hlavě měli kapuce a zvednuté límce, takže jim nebylo vidět do obličeje. Jeden měl v ruce nůž, kterým mířil na obsluhu a požadoval peníze. Přítomná žena, která byla uvnitř zcela sama, jim z obavy o své zdraví vydala několik bankovek. Lupiči poté z prodejny okamžitě utekli," přiblížila Ludmila Světláková, mluvčí policie v Mostě.

Prodavačka za poberty ihned vyběhla a volala o pomoc. "V tu dobu byli v ulici Mikuláš s čertem a andělem, kteří si možná všimli utíkajících mladíků. Policie v souvislosti se šetřením loupeže pátrá i po totožnosti mladíka na fotografii, který byl v obchodě krátce před loupeží a policii byl mohl poskytnout důležité informace," dodala policejní mluvčí.

Pokud někdo pozná mladíka na fotografii, může zavolat na linku 158.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.