Středa 23. září 2020
Svátek má Berta

Most - Několik vozidel s propíchanými pneumatikami. Takový je výsledek nočního řádění neznámého vandala u mosteckého dopravního podniku.

K události došlo v noci ze soboty na neděli. Redakci ji oznámil jeden z řidičů dopravního podniku v neděli ráno. Měl odpolední směnu. Když před půlnocí skončil a šel ke svému autu, záhy po rozjetí zjistil, že s vozem není něco v pořádku. Byla prázdná dvě kola. Na parkovišti potom byly ještě nejméně dva tři další vozy, které dopadly stejně.

Díra po vpichu je malá, odpovídá spíš prý nějakému šídlu než noži. Řidič aktuálně vyřešil situaci nazutím zimních kol, aby mohl odjet.

A jaký může být důvod takového počínání? Podle úvah poškozeného může jít třeba o mstu nějakého zhrzeného černého pasažéra, nebo o úplnou náhodu. Dopravní podnik leží na cestě z Mostu k velebudické ubytovně. Kdosi se mohl i jen hloupě bavit.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací