Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Most - Přes dvě promile alkoholu v dechu měl mladý řidič, který v silné opilosti v mostecké ulici J. Husa postupně naboural osm zaparkovaných automobilů a z místa ujel.

Řidič osobního vozidla značky Škoda jel po ulici a při tom postupně poškodil osm zaparkovaných automobilů. "Jeho jednání však neušlo pozornosti občana, který zavolal na linku 158," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policisté hlídkové služby projížděli sídlištěm a následně podezřelého řidiče vypátrali v ulici J. A. Komenského a zastavili ho. "Jeho auto bylo viditelně v přední části poškozené. Muži zákona u řidiče provedli dechovou zkoušku na alkohol, která byla pozitivní a ukázala hodnotu vyšší jak dvě promile alkoholu v dechu," podotkla na adresu opilého řidiče mostecká policejní mluvčí Světláková. 

Motorista se podrobil lékařskému vyšetření a odběru krve. Policisté opilému muži z Mostu zadrželi řidičský průkaz a hmotnou škodu vyčíslili na částku 158 tisíc korun.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací