Zprávy z Mostu

Deset událostí z Mostecka, které vás letos nejvíce zaujaly

Reklama

Mostecko - Přes milion prohlédnutých stránek a více než čtvrt milionu unikátních uživatelů. Taková je statistika našeho mladého zpravodajského serveru e-mostecko.cz, který jsme pro vás spustili v dubnu 2013. Co vás za tu dobu zaujalo nejvíce? Přinášíme přehled deseti nejčtenějších zpráv. Klikněte vždy na titulek a dozvíte se více.

 

1. VIDEO: Strážníci si posvítili na lidi, kteří si jezdí pro sociální dávky

Na lidi, kteří pobírají sociální dávky a jezdí si pro ně přímo před úřad práce svými automobily nebo dokonce taxíky, se v rámci nulové tolerance zaměřily hlídky litvínovských strážníků.

Zveřejnění: červenec 2013, počet zhlédnutí: 28 584

 

 

2. VIDEO: Unipetrol spaluje plyny, vysoké plameny se mohou objevit i dnes

Obrovská rudá záře nad litvínovskou chemičkou vyděsila stovky lidí na severu Čech. Vysoké plameny, které  večer ozářily noční oblohu a byly vidět na desítky kilometrů daleko, se nad chemičkou objevily i v dalších dnech. Nešlo o havárii ani požár, ale spalování přebytků při poruše zařízení.

Zveřejnění: listopad 2013, počet zhlédnutí: 13 107

3. VIDEO: U Bělušic ráno vyhasly dva mladé životy při tragické nehodě

Smrtí dvou dvacetiletých mladíků skončil tragický ranní střet osobního automobilu BMW s dodávkou Ford u odbočky na Bedřichův Světec poblíž Bělušic na Mostecku. Řidič dodávky skončil v nemocnici.

Zveřejnění: květen 2013, počet zhlédnutí: 11 163

 

4. Sociálka se strážníky si došlápli na problémové rodiče

Litvínov - Na problémové rodiny s dětmi se zaměřili pracovníci sociálního odboru litvínvské radnice spolu se strážníky, kteří ve středu navštívili několik vytipovaných rodin v Litvínově a v Janově.

Zveřejnění: Září 2013, počet zhlédnutí 9 158

 

5. VIDEO: Smrtelná nehoda blokovala na čtyři hodiny dopravu mezi Mostem a Litvínovem

Jedno smrtelné a dvě těžká zranění, taková je bilnace tragického střetu tří osobních automobilů na hlavním silničním tahu z Mostu do Litvínova. Řidič jednoho z vozidel podle předběžného vyšetřování ve vysoké rychlosti dosud z nezjištěných příčin vjel do protisměru, kde se postupně střetl s protijedoucími automobily.

Zveřejněno: květen 2013, počet zhlédnutí: 8 933

6. Poznáte mrtvého utonulého muže? Policie žádá veřejnost o pomoc

V ranních hodinách v sobotu dne 10. srpna objevila skupina cyklistů na konci cyklostezky nedaleko bývalého Třetího mlýna v Chomutově v korytu potoka Chomutovka mrtvolu. Policisté v Ústeckém kraji se obrátili na veřejnost se žádostí o pomoc při odhalení totožnosti mrtvého muže.

Zveřejnění: srpen, počet zhlédnutí: 8 673

7. PÁTRÁNÍ: Policisté hledají šestnáctiletou Dominiku Lázokovou z Mostu

Od října pohřešuje rodina teprve šestnáctiletou Dominiku Lázokovou z Mostu, která odešla z domova a doposud se nevrátila a nepodává o sobě žádné informace. Nedostupný je i její mobilní telefon. Podle jejího otce měla dívka na sobě fialovou koženou bundu, světlé rifle, šatek a boty: kozačky nad kotníky v kůži hnědé barvy, boty byly na šněrovaní. Dálě měla batoh černé barvy s velkým smajlíkem jako znak nirvany a u sebe měla rovněž kadeřnický kufřik. Dívka je obarvená na černo. Její telefon  777 019 305 je od té doby nedostupný.

Zveřejnění: říjen 2013, počet zhlédnutí: 8 093

8. EXKLUZIVNĚ: Raper Rytmus natáčel utajovaný nový videoklip v Chánově

Slovenský raper Patrik Vrbovský známý pod uměleckým jménem Rytmus  natáčel na mosteckém sídlišti Chánov svůj nový videoklip. Zpravodajský portál e-mostecko.cz byl jako jediný exkluzivně u toho. Zpěvák část videoklipu natáčel v Praze a jako další lokalitu si filmaři zvolili právě Chánov. Tamní sídliště obrátil doslova vzhůru nohama!

Zveřejnění: květen 2013, počet zhlédnutí 8 036

9. Dobrovolníci evidují první krádeže i nadávky na jídlo

Za dobrotu na žebrotu, přesně podle tohoto přísloví se cítili mnozí dobrovolníci, kteří pomáhali na Ústecku likvidovat následky záplav. V šoku byl jeden dobrovolník na Střekově po celodenní práci, když přišel o své boty. Domů odešel bosý! Gumové rukavice určené pro zasahující dobrovolníky v kontaminovaném prostředí se záhy ztratily. Druhý den se po městě proháněla dítka s rukavicemi na rukou. Náhoda? Košťata a ochranné obleky tak raději druhý den střežili strážníci do doby, než si je vyzvedli dobrovolníci.

Zveřejnění: červen 2013, počet zhlédnutí 7 991

10. Pirát silnic, který zabil ženu, sám nyní bojuje v nemocnici o život

Obrovská tragédie zasáhla rodinu padesátileté ženy, která tragicky zahynula ve svém osobním automobilu v Litvínově. Od domova do Loučné jí přitom dělily pouhé čtyři kilometry. Nedojela. Cestu jí zkřížil pravděpodobně alkoholem posilněný teprve sedmnáctiletý pirát silnic bez řidičského oprávnění.

Zveřejnění: listopad 2013, počet zhlédnutí: 7 818

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Nejprve povedený zlodějský páreček ukradl telefon jedné ženě v restauraci v Janově. Ta si ale krádeže všimla a vyběhla za pachateli z restaurace ven. Zloději jí telefon vrátili, ale zároveň ženu fyzicky napadli. Do potyčky se vložil i další host restaurace. Před příjezdem strážníků ale oba zloději utekli, muž i žena mezi bloky R.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Dopravní policisté zasahovali ve středu ráno u nehody, která se stala v Litvínově na křižovatce ulic Valdštejnská a Ruská. Řidič osobního vozidla se při vjezdu na křižovatku střetl s motocyklem značky Kymco, který jel po hlavní komunikaci ve směru od kruhového objezdu u Máje.

Sport

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.