Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Most - V časně ranních hodinách se měl dle policie vloupat do prodejny trafiky v centru Mostu 32letý muž. I když bylo zamčeno, poradil si.

Sebral ze země kus betonu z místa, kde probíhaly nějaké stavební práce a tím rozbil vstupní dveře. Následně vběhl do prodejny a za pultem měl odcizit několik balení s tabákem a desítky krabiček s cigaretami. Poté z prodejny utekl.

Kriminalisté provedeným šetřením na místě a také díky osobní a místní znalosti do týdne věděli, kdo má vloupání a krádež tabáku na svědomí a muže zadrželi. Jak se ukázalo, Mostečan se loni vrátil z vězení a letos do něj měl znovu nastoupit.

"Policie Mostačana obvinila z přečinu krádeže, za který mu hrozí v případě uznání viny až tři roky vězení. Lup v hodnotě 30 tisíc korun nebyl zajištěn. Obviněný se v současné době nachází ve výkonu trestu odnětí svobody," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací