Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Most - Na linku 156 mostecké městské policie se obrátila žena, která uvedla, že se svojí kamarádkou sedí v zaparkovaném vozidle, ve kterém se uzamkly před bývalým přítelem, který se snaží dostat do vozidla. Oznamovatelka dále uvedla, že se muže bojí. K události byla vyslána motohlídka strážníků a na relaci v radiostanici reagovala také pěší hlídka, která se nacházela nedaleko události.

Na místě zjistili muže, který křičel na ženu v autě. Strážníci muže vyzvali, aby se uklidnil a sdělil, co se stalo. Muž na výzvu nereagoval a stále stupňoval agresi vůči ženě ve vozidle, která odemkla dveře, aby mohla vystoupit.

"V tu chvíli se muž rozběhl k vozidlu, otevřel dveře, a zjevně se snažil ženu fyzicky napadnout. Proto strážníci použili donucovací prostředky a muže svedli k zemi. Protože nadále kladl aktivní odpor, přiložili mu strážníci pouta," uvedla mluvčí městské polcie Veronika Loucká.

Strážníci na místo přivolali Policii ČR a informovali ženu, že může na útočníka podat oznámení. To žena odmítla. Strážníci muže odvezli k lékařskému vyšetření po použití donucovacích prostředků a poučili ho, že všechny zjištěné skutečnosti budou postoupeny ke správnímu řízení ve věci podezření ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací