Sobota 23. leden 2021
Svátek má Zdeněk

Mostecko - Obrničtí a hamerští policisté objasnili případ krádeže vloupáním v Mostě a krádež jízdních kol v Krušných horách. Vyšetřovatel z těchto trestných činů obvinil 44letého muže z Chomutova. Nekradl poprvé, loni přišel z vězení a v současné době je opět za mřížemi, kde si odpykává jiný trest. Za tyto dvě krádeže mu u soudu hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Podle policistů měl muž v Mostě v odpoledních hodinách ve Velebudicích vniknout za použití násilí do rekonstruovaného objektu. Uvnitř poškodil dvoje protipožární dveře, vytrhl ze zdi čidlo a z vnitřní části měl odcizit vrtací kladivo, kotoučovou pilu, míchadlo, notebook, televizor a další věci. Na zařízení způsobil škodu ve výši 97 tisíc korun a odcizením věcí zanechal poškozenému škodu za 52 tisíc korun.

Odcizené věci následně odvezl podnikavec do Bíliny, kde je údajně rozprodal cizím osobám.

"Krást měl i v katastru obce Brandov. Tam se objevil časně ráno. U jedné chaty překonal oplocený pozemek a z altánu měl odvézt dvě jízdní kola v celkové hodnotě 46 tisíc korun. Na jednom kole odjel a byl přistižen policisty. Druhé jízdní kolo bylo ukryté u lesa v příkopu, kde ho našla sama poškozená majitelka," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací