Sobota 23. leden 2021
Svátek má Zdeněk

Most - Nevhodný způsob k vyřizování účtů si zvolil 31letý muž z Mostu. Nejprve měl minulý týden v dopoledních hodinách v ulici Petra Jilemnického na místě veřejně přístupném vystřelit před svědky z plynové zbraně. Poté pokračoval do nedaleké čtvrti rodinných domků, kde měl před jedním domem vyřvávat a vyhrožovat majitelce domu.

Ženu bez její přítomnosti častoval vulgárními výrazy a následně měl svoje výhrůžky zdůraznit dvěma výstřely z pistole. "Motivem jeho jednání byl údajný spor ohledně peněz s majitelkou domu, kde měl muž vykonávat nějaké práce. Poté z místa incidentu odešel směrem do centra, kde byl v ulici Františka Halase vypátrán policisty hlídkové služby a zadržen," uvedla mluvčí policistů Ludmila Světláková.

Zbraň, kterou měl u sebe, mu policisté odebrali a o jejím osudu rozhodne soud. Policejní inspektor obvodního oddělení Most nyní Mostečanovi sdělil ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a nebezpečného vyhrožování. Za ty ho může soud v případě odsouzení potrestat až tříletým trestem odnětím svobody.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist