Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Ústecký kraj - Řidiče trápí od pondělního rána sníh a namrzlé vozovky. V Ústeckém kraji došlo v ranních a dopoledních hodinách hned k několika nehodám.

Pozor dávejte v Pražské ulici v Mostě u kruhového objezdu u Alberta. Policie na místě vyšetřuje srážku dvou osobních vozidel.

Na Litoměřicku došlo k nehodě na silnici číslo 2589 za obcí Paleč ve směru na Milešov, kde havarovalo osobní auto do příkopu. K další nehodě došlo na silnici číslo 30 v Lovosicích na kruhovém objezdu, tady se srazilo nákladní vozidlo s osobním, při nehodě došlo ke zranění. Na místě zasahují složky Integrovaného záchranného systému.

Bouralo se také na Chomutovsku. Opatrně na křižovatce ulic Kosmonautů a Sluneční v Chomutově, srazila se tu dvě auta. Dopravní komplikace očekávejte také na silnici číslo 13 u Spořic, konkrétně na nájezdu na I/7. Kamion tu narazil do svodidel, podle dopravního servisu je na komunikaci ledovka. Dopravní komplikace by neměly trvat déle než do poledních hodin.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací