Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Most - Půl hodiny po půlnoci projížděli strážníci městem a uviděli na přechodu pro chodce na Tř. Budovatelů ležet muže. Strážníci muže odvedli mimo vozovku a ověřili jeho totožnost. Muž se třásl a uvedl, že je z Bíliny, požil pervitin a docházelo u něj ke změně nálad a chování.

Strážníci na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu, provedli u muže bezpečnostní prohlídku, jestli nemá zbraň, a asistovali na žádost zdravotníků při jeho převozu do nemocnice a při vyšetření. "Lékař následně rozhodl o jeho umístění do záchytné protialkoholní a protitoxikomanické stanice v Teplicích. Strážníci pak asistovali při jeho převozu a v půl 4 ráno ho předali ošetřujícímu lékaři na záchytné stanici," přibližuje zásah strážníků jejich mluvčí Veronika Loucká.

Ze strany hlídky městské policie nedošlo k žádnému použití donucovacích prostředků, nedošlo ke zranění osob ani ke škodě na majetku.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací