Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Most - Strážníci mostecké městské policie v minulých dnech zajistili pět hledaných osob, na jednu osobu byl vydán příkaz k zatčení. Tři mladiství pak byli na útěku.

Při pěší kontrole ve 23:00 hodin na Tř. Budovatelů mezi bloky 92 a 93 strážníci zajistili osobu, která svým popisem odpovídala osobě hledané Policií ČR. Po ověření totožnosti bylo zjištěno, že se muž nachází na seznamu hledaných osob a je na něj vydán příkaz k zatčení. Strážníci muže zajistili a předali Policii ČR k dalšímu šetření.

Na linku 156 oznámila žena, že na lavičce u čerpací stanice sedí skupina mládeže a dělá nepořádek. Strážníci na místě zjistili dva mladíky a 17 letou dívku. Po ověření jejich totožnosti strážníci zjistili, že dívka je v celostátním pátrání, protože utekla z výchovného ústavu. Strážníci pořídili fotodokumentaci a hledanou ženu předali do rukou Policie ČR.

Na linku 156 oznámil muž, že ve vchodě v ul. K. H. Borovského přespávají nějaké dívky. Strážníci na místě zjistili dvě nezletilé ve věku 13 a 14 let. Protože nemohly prokázat svoji totožnost, strážníci je převezli na Policii ČR, kde bylo po ověření totožnosti zjištěno, že se jedná o celostátně hledané osoby, které utekly z dětského zařízení v Kladně. Hledané dívky na útěku si převzali policisté k dalšímu řešení.

Dalšího muže v pátrání strážníci zajistili, když nerespektoval značku zákaz stání. Po provedení bezpečnostní prohlídky muže předali policistům.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací