Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Most - Pěkného vděku se dočkala jedna rodina z Mostu. Ta poskytla střechu nad hlavou 39letému muži z Bruntálska. Ten u rodiny pobýval několik měsíců. Jednoho dne se však beze slova z bytu vypařil. A s ním zmizely i peníze poškozených.

Poškozený muž, který svého kamaráda u sebe ubytoval, jednoho rána po probuzení zjistil, že podnájemník bez vysvětlení z bytu odešel a vzal si všechny své věci. Následně ho čekalo nemilé překvapení v podobě chybějící finanční částky ve své peněžence a to ve výši několika tisíc korun. Jeho matka posléze též marně hledala své peníze.

"Celkem si nevděčník krádeží cizích peněz přišel na částku 50 tisíc korun. Odcizené peníze již policisté nezajistili. Jak s penězi jiných podnikavec naložil, policistům neuvedl. Muž je stíhán pro přečin krádeže na svobodě a v případě trestu může být odsouzen až na dva roky odnětí svobody," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací