Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Most - Čokoládové oplatky s mlékem pro děti zřejmě miluje 21letá žena z Mostu. Ta zamířila poblíž centra Mostu do jedné prodejny, kde si mezi regály měla ukrýt do svého batohu dezertní tyčinky s mléčnou náplní, osvěžovač vzduchu a plyn ve spreji. U pokladny následně zaplatila jen za pití a vydala se k východu.

Její počin však neunikl pozornosti prodavačky, která za slečnou vyběhla ven z ochodu a chtěla zpátky odcizené věci. "Podezřelá chtěla mermomocí lup ubránit a začala se s prodavačkou o batoh přetahovat. Do prodavačky strčila a ta upadla na zem. Ke zranění poškozené naštěstí nedošlo," popisuje událost mluvčí policistů Ludmila Světláková.

Totožnost ženy odhalili díky místní a osobní znalosti policisté obvodního oddělení Most. Vyšetřovatel nyní Mostečanku obvinil z přečinu krádeže. Už v minulosti kradla a byla v posledních třech letech za krádež odsouzena. Je stíhána na svobodě a za tento skutek jí soud může odsoudit až na tři roky odnětí svobody.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací