Zprávy z Mostu

Svatba nanečisto na Hněvíně

Reklama

Most - Nejen pro zamilované připravuje na polovinu ledna mostecký Svatební salon Delta ojedinělý projekt, a to Svatbu nanečisto. Dívky se tak mohou proměnit v nevěsty a pánové v ženichy a vyzkoušet si svatbu na vlastní kůži.

 

Celá akce vypukne na hradě Hněvín v neděli 19.ledna  od 10.30 do 16 hodin. V rámci projektu zájemci absolvují také svatební seminář, foto seminář, svatební líčení a účes. Chybět nebude ani přehlídka svatebních šatů ze salonu Delta a svatební vazba květin.

 

...ještě před tím, než si definitivně
řeknete své "ANO",


* provedeme vás krok po kroku úskalím
při přípravě svatby,
* sestavíme vám harmonogram příprav,
* doporučíme ověřené dodavatele
* profesionální fotografka vám objasní
specifika svatebního focení,
* vizážistka a hair stylistka doporučí ideální
účes a líčení, které si můžete také vyzkoušet,
* uvidíte výzdobu svatební tabule a vazbu
svatebních kytic,
* proměna v nevěstu pro 3 vylosované,
* a další překvapení...
Připravujeme pro vás seznam partnerů.

Program akce:
11 - 12:30 Svatební seminář - prostor pro vaše dotazy
12:45 - 13:15 Foto seminář
13:30 - 14:00 Svatební líčení a účes
14:15 Přehlídka svatebních šatů - Svatební salon Delta
15:00 Svatební vazba

Chceš zažít proměnu v nevěstu na vlastní kůži? Přihlas se na emailu: vyoralova@svatby-most.cz.
Zašli svou fotografii, telefonní kontakt a konfekční velikost. Vybereme 3 z vás, které budou proměněny v nevěstu (účes, líčení, svatební šaty).
Proměny si užije 10., 20. a 30. v pořadí, která zašle své údaje na email, viz výše.
Těšíme se na vás!

Vstupné 60,- Kč
Na akci je nutné se rezervovat na emailu: vyoralova@svatby-most.cz.

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Nejprve povedený zlodějský páreček ukradl telefon jedné ženě v restauraci v Janově. Ta si ale krádeže všimla a vyběhla za pachateli z restaurace ven. Zloději jí telefon vrátili, ale zároveň ženu fyzicky napadli. Do potyčky se vložil i další host restaurace. Před příjezdem strážníků ale oba zloději utekli, muž i žena mezi bloky R.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Dopravní policisté zasahovali ve středu ráno u nehody, která se stala v Litvínově na křižovatce ulic Valdštejnská a Ruská. Řidič osobního vozidla se při vjezdu na křižovatku střetl s motocyklem značky Kymco, který jel po hlavní komunikaci ve směru od kruhového objezdu u Máje.

Sport

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.