Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Most - Na tísňovou linku 156 mostecké městské policie zavolal před 22. hodinou oznamovatel, že ze svého vozidla vidí, jak neznámého muže napadlo několik útočníků, a napadený muž nyní leží na zemi a je pravděpodobně zraněný.

Než oznamovatel bezpečně zastavil a doběhl na místo incidentu, útočníci utekli. Strážníci se pak na místě spojili s oznamovatelem. "Napadený muž uvedl, že mu byla odcizena taška s doklady. Muž byl zraněný a dezorientovaný, proto byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, která ho převezla do nemocnice," uvedla mluvčí strážníků Veronika Loucká.

Na místě se nacházely další tři osoby, které uvedly, že napadenému pomáhaly a útočníci utekli průchodem. Nedaleko incidentu strážníci zajistili další čtyři podezřelé osoby.

"Celý incident zaznamenala kamera městského kamerového dohledového systému. Zpětným přehráním záznamu tak bylo možné ihned velmi detailně identifikovat, kteří z přítomných mužů pomáhali, a kteří lhali, a účastnili se přepadení," dodala mluvčí městské policie.

Tři podezřelé muže si převzali policisté Policie ČR a umístili je do cely předběžného zadržení.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací