22. února 2017 Svátek má Petr

Most - Desítky výstřelů ze služebních zbraní mosteckých policistů nedokázaly v noci na dnešek zastavit prchajícího řidiče v bílém Fordu. Třem policejním hlídkám řidič ujel u obce Patokryje na Mostecku.

Policista s dalekohledem

 

Mostečtí policisté tak dosud pátrají po neznámém řidiči osobního vozu značky Ford, který v noci z neděle na pondělí nereagoval na světelné výzvy policie k zastavení a ujížděl hlídkám od obce Záluží směrem na Most. U obce Kopisty ohrozil na silnici bezohlednou jízdou život policisty, který chtěl vozidlo zastavit.

 

O noční honičce jak z akčního filmu informovala mostecká policejní mluvčí Ludnmila Světláková. Policisté při pronásledování vozidla použili své služební zbraně.

 

"Motorista však nereagoval a hlídce ujel na lesní cestě u obce Patokryje na Mostecku. V současné době je případ v šetření. Kontrolní orgány prověřují oprávněnost použití zbraně. Při pronásledování byl jeden policista zraněn," uvedla Světláková. 

 

Zda došlo ke zranění řidiče, není známo. Podezřelý řidič nebyl zatím zadržen a policisté po něm intenzivně pátrají. Dnes probíhá pátrací akce po podezřelém muži i po vozidlu tovární značky Ford Fiesta bílé barvy RZ 2U1 1406. Jakékoliv informace k osobě či k hledanému vozidlu přijme policie na lince 158.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.