Sobota 25. září 2021
Svátek má Zlata

Mostecko - Krádeže nářadí zaznamenali v minulých dnech mostečtí policisté. Policie proto opětovně apeluje na občany, aby nenechávali ve svých vozidlech odložené drahé nářadí. To může přilákat různé pachatele, kteří odcizené věci většinou zpeněží.

Neznámý lapka vnikl o víkendu do zaparkovaného motorového vozidla v Mostě a z něj odcizil různé pracovní nástroje v celkové hodnotě vyšší než 15 tisíc korun.

Daleko dražší nářadí zmizelo po návštěvě zloděje ze stavební buňky, která byla uzamčená a stála na jednom z mosteckých sídlišť. Neznámý poberta se do ní dostal za použití násilí a odnesl nářadí a prodlužovací kabely. Poškozené stavební firmě nenechavec zanechal hmotnou škodu ve výši 75 tisíc korun.

Autokamera a nářadí přilákaly dalšího pobertu, který se na sídlišti Zahradní v Mostě vloupal za užití síly do nákladního vozu a poškozenému majiteli způsobil škodu za 34 tisíc korun.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací