Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Ústí nad Labem - Policisté z oddělení hlídkové služby v sobotu 24. července zastavili v Ústí nad Labem osobní vozidlo, ve kterém jeli dva pětadvacetiletí muži. Během kontroly si hlídka ve vozidle povšimla léčiv a různých přípravků užívaných při výrobě drog.

Vzhledem ke značnému množství nalezených prostředků k výrobě OPL si případ převzali krajští kriminalisté. Ve vozidle bylo kromě prekursorů a předmětů určených k výrobě drog nalezeno skoro 80 gramů metamfetaminu, přes sedmnáct set gramů efedrinu a přes šest tisíc kusů léčiv.

0408drogy2

0308drogykz2

Foto: Policie ČR

Zajištěné látky budou odeslány na odborné expertízy, oba muži byli obviněni z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Soudce vyhověl návrhu na vzetí obou obviněných do vazby, v případě uznání viny by mohli strávit za mřížemi až deset let," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

0308drogykz3

0308drogykz4

Foto: Policie ČR

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací