Sobota 26. květen 2018
Svátek má Filip
Archivováno

Most - Následně po úspěšném utkání týmu DHK Baník Most, který zvítězil  ve slovenské Šaľe a zapsal se tak zlatým písmem do sportovní historie města Most, přichází z radnice nejen gratulace, ale i plán pro případné oslavy.

Náměstek primátora Karel Novotný krátce po vítězném utkání zpravodajskému a informačnímu serveru e-mostecko.cz řekl, že jde o historicky největší úspěch mosteckých házenkářek. "Byl to fantastický výkon. Velká gratulace proto patří celému týmu nejen od města, ale i od sponzorů. Proto sám za sebe navrhnu, aby se případný úspěch Černých Andělů oslavil koncertem skupiny Wanastovi Vjeci na mosteckém náměstí," přeje si náměstek mosteckého primátora Novotný.

A proč právě tato kapela? "Wanastovi Vjeci a především jejich kultovní píseň Černí Andělé totiž provází mostecké házenkářky, a proto přišel tento nápad uspořádat tu koncert na počest jako poděkování celému týmu," vysvětlil Karel Novotný.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací