Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Most - Na linku 156 mostecké městské policie oznámil v 15 hodin muž, že jede za vozidlem, jehož řidič dvakrát málem způsobil dopravní nehodu. Zároveň strážníkům předal popis vozidla.

Operační pracovník na místo vyslal nejbližší motohlídku a operátor kamerového systému zahájil monitorování lokality. Strážníci uviděli popsané vozidlo zaparkované u krajnice právě ve chvíli, kdy z vozidla vystupoval řidič. "Strážníci muže vyzvali k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Muž, který jevil známky požití alkoholu, nejprve odmítal přiznat, že vozidlo řídil. Po chvíli se strážníkům doznal, že vozidlo řídila, ale ujel jen pár metrů z jedné ulice do druhé," uvedla mluvčí strážníků Veronika Loucká.

Také doznal, že před jízdou požil tři piva. Proč nešel pěšky, řidič nedokázal vysvětlit. Strážníci událost se všemi poznatky na místě předali Policii ČR.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací