Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Most - Podezření z výtržnictví a nebezpečné vyhrožování má na triku 39letý muž z Mostu. Ten se minulý týden v Mostě ve večerních hodinách u jednoho panelového domu náhodně setkal se svou bývalou přítelkyní, kterou měl na veřejnosti bez jakéhokoliv důvodu fyzicky napadat.

Jeho počínání naštěstí po chvíli zabránil kolemjdoucí tím, že jej okřikl. "Násilník svého jednání zanechal a žena utekla do bezpečí. Poté vyhledala lékařské ošetření. Podezřelý poškozenou obtěžoval i SMS zprávami zasílanými na její mobilní telefon, v nichž jí měl vyhrožovat újmou na zdraví," přibližuje mluvčí Policie ČR Ludmila Světláková.

Proč se takto k ženě choval, policii nevysvětlil. Jak policisté zjistili, k útokům i výhrůžkám mělo docházet již v minulosti. Mostečanovi hrozí za toto jednání trest odnětí svobody v maximálním trvání tří let. Případ je řešen ve zkráceném přípravném řízení.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací