Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Most - Městská policie v Mostě odstartovala Autoškolku na dopravním hřišti. Jedná se o projekt pro děti od 3 do 8 let, který je zaměřen na zvýšení bezpečnosti nejmenších účastníků silničního provozu.

Kromě půlhodinové jízdy v elektrickém autíčku, při které se řidiči potýkali například s křižovatkou se semafory nebo kruhovým objezdem, čekala na děti také teoretická část o dopravních značkách, bezpečnosti, ale i hry s dopravní tématikou či hádanky.

Celkem se do projektu, který je složen z pěti výukových lekcí, přihlásilo 44 dětí.

AutoŠkolka je společný projekt Městské policie Most a partnerů projektu - Automoto klub SHD Most, Integračního centra Kamarád, BESIP, Český červený kříž a Střední školy diplomacie a veřejné správy.

 Projekt je zaměřen na zvýšení bezpečnosti nejmenších účastníků silničního provozu. Strážníci - preventisté a zástupci partnerů projektu předají dětem zábavnou formou informace o bezpečném pohybu na silnici a v její blízkosti.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací