Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Most - Třiatřicetiletý muž z Mostu dle policie v brzkých ranních hodinách o víkendu v části Severní v Mostě překonal oplocení u rodinného domu. Na cizím pozemku měl nezjištěným způsobem poškodit zámek u zde zaparkovaného vozidla. Nenechavec z auta nic neodcizil, neboť byl vyrušen a z místa utekl.

Policistům hlídkové služby se povedlo podezřelého po několika desítkách minut vypátrat a zadržet. Muž skončil v policejní cele. "Před tím u něj hlídka našla sáčky s krystalickou látkou i s rostlinným materiálem. Zajištěné věci budou odeslány na Odbor kriminalistické techniky a expertiz k odbornému zkoumání. Jednání se Mostečan dopustil i přesto, že byl za krádež odsouzen a loni se vrátil z vězení," uvedla mluvčí policistů Ludmila Světláková.

Mostečtí policisté sdělili  uži ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinů pokusu krádeže vloupáním a porušování domovní svobody. Soud mu může uložit až tříletý trest vězení v případě odsouzení.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací