Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Kozly - Lounští policisté šetří dopravní nehodu, která se stala v neděli 5. září kolem 13:10 hodin u obce Kozly. Podle dosavadních informací jel zatím neznámý řidič osobního motorového vozidla bílé barvy po vedlejší silnici č. I/15 ze směru od Lovosic.

Na křižovatce s hlavní silnicí č. II/257 odbočoval doleva na Louny a přitom zřejmě nedal přednost motorové tříkolce jedoucí po hlavní silnici ve směru od Bíliny na Louny. V křižovatce došlo ke střetu přední části tříkolky s pravou částí vozidla. Řidič tříkolky přitom upadl na vozovku a utrpěl zranění. Neznámý řidič bílého vozidla z místa dopravní nehody ujel ve směru na Louny.

Policisté se snaží zjistit totožnost řidiče osobního vozidla nezjištěné tovární a registrační značky. Podle svědků by mělo jít o vozidlo bílé barvy, zřejmě combi, novějšího typu. V registrační značce by se mohlo vyskytovat písmeno „B“.

"V souvislosti s šetřením popsané nehody žádáme případné další svědky nebo řidiče, kteří například jeli za uvedeným bílým vozidlem, které mělo účast na nehodě nebo osoby, které by měly informace k tomuto nabouranému vozidlu nebo jeho řidiči, aby je poskytly na Dopravním inspektorátu Louny, ul. Benedikta Rejta, čp. 2297, tel.: 974 445 600, anebo na lince 158," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací