Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Most - Mostečtí policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinů pokusu krádeže vloupáním a porušování domovní svobody 33letému muži z Mostu. Ten dle policie v brzkých ranních hodinách o víkendu v části Severní překonal oplocení u rodinného domu.

Na cizím pozemku měl nezjištěným způsobem poškodit zámek u zde zaparkovaného vozidla. Nenechavec z auta nic neodcizil, neboť byl vyrušen a z místa utekl. Policistům hlídkové služby se povedlo podezřelého po několika desítkách minut vypátrat a zadržet.

"Muž skončil v policejní cele. Před tím u něj hlídka našla sáčky s krystalickou látkou i s rostlinným materiálem. Zajištěné věci budou odeslány na Odbor kriminalistické techniky a expertiz k odbornému zkoumání. Jednání se Mostečan dopustil i přesto, že byl za krádež odsouzen a loni se vrátil z vězení. Soud mu může uložit až tříletý trest odnětí svobody v případě odsouzení," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací