Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Most - Policisté ČR požádali v dopoledních hodinách o součinnost městskou policii při pátrání po osobě, která je podezřelá z loupežného přepadení lékárny ve stadiu pokusu. Operátor kamerového systému zpětným přehráním záznamu z kamery městského kamerového dohledového systému zjistil popis podezřelého muže. Policisté poté muže identifikovali, sdělili všem hlídkám jeho jméno a označili ho jako nebezpečného pachatele, který může být ozbrojen.

Tři hodiny poté motohlídka strážníků prováděla kontrolní činnost v ulici Svatopluka Čecha, kde si strážníci všimli muže za budovou Tesco, který odpovídal popisu podezřelého. "Strážníci podezřelého muže zastavili a vyzvali k prokázání totožnosti. Během provádění úkonů při ověřování totožnosti se pak zajištěný muž pokusil o útěk. Strážníci muže dostihli, použili donucovací prostředky k zamezení dalšího útěku a muži přiložili pouta," uvedla mluvčí strážníků Veronika Loucká.

Na místo pak městští policisté přivolali policisty Policie ČR a podezřelého muže jim se všemi poznatky předali k dalším úkonům.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací