Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Rudolice - Pravidelný novoroční výšlap absolvovali i letos obyvatelé mostecké čtvrti Rudolice. Vydali se na blízký vrch Špičák. "Každý rok se sejde vesnice a ťape se nahoru. Po zdolání vrcholu všemi členy, psy i malými dětmi a důchodci se připíjí na nový rok a klábosí se," přiblížila výšlap Pavlína Pricová.

 

Rudoličtí na výletě

 

Nejde přitom o nějakou malou akci. Letos vyrazilo na kopec 25 dospělých, 7 dětí do 15 let, dvě děti do pěti let, čtyři psi a jedna kárka. "V hospodě pak na všechny vždycky čeká výborná česneková polévka od místní ,,babičky'', která ji dělá vždy z láskou a chutí, a pak už se jen sedí a vypráví se, co nám rok vzal, dal a co krásného přinese ten nový," napsala redakci Pavlína Pricová, která našemu online deníku zaslala fotografie z akce.

 


Máte také fotografie či videa, se kterými se chcete pochlubit? Stačí nám je poslat přes zprávy na našem profilu na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací