Zprávy z Mostu

Mostecká policie pátrá po mladé lupičce

Reklama

Most - Lžící na dorty i tácem zaútočila neznámá lupička na prodavačku mostecké večerky, kterou bila do hlavy a rukou. Ženy se den před Vánoci v obchodě přetahovaly o peníze. Mostecká policie o loupežném přepadení informuje bohužel až nyní, když je patrně v koncích a ráda by proto po dvou týdnech bezvýsledného pátrání po neznámé lupičce požádala veřejnost o pomoc.

 

 

Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové si pro peníze přišla den před vánoci jedna mladá žena. V mostecké ulici J. Průchy vešla do večerky krátce před 13. hodinou.

 

"Okamžitě zamířila k pultu, kde stála prodavačka a požadovala vydání peněz. Nějakým předmětem mířila na ženu a vyhrožovala jí ublížením na zdraví. Poté sáhla na kasu a vytáhla z ní dvě bankovky. Prodavačka se jí snažila peníze vytrhnout zpátky a vzala si do ruky lžíci na dorty na obranu. Po vzájemném přetahování pachatelka prodávající lžíci vytrhla z ruky a tou ji začala bít do ruky i do hlavy. Následně vzala tác s pečivem, to shodila na zem a tácem ženu tloukla do hlavy," popsala loupež mluvčí Světláková.

 

Po chvíli vstoupil do prodejny starší muž, který byl požádán prodavačkou, aby přivolal policii. Jakmile neznámá žena zjistila, že v obchodě  již není sama, peníze pustila a z prodejny vyběhla.

 

"Pachatelka byla ve věku kolem 20 let, měla hubenou postavu asi 160 cm vysokou. Vlasy měla delší, světlé barvy. Na hlavě měla pletenou čepici černé barvy s nápisem. Oblečena byla v černou bundu s bílou nášivkou na rameni a na prsou. Hovořila česky. Na zádech nesla batoh tmavé barvy," uvedla policejní mluvčí. 

 

Poškozená utrpěla drobná poranění. Policie v souvislosti s tímto případem hledá ženu, která se měla 23. prosince dopustit loupeže. Jakékoliv informace k osobě či k případu přijmou policisté na lince 158.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Dopravní policisté zasahovali ve středu ráno u nehody, která se stala v Litvínově na křižovatce ulic Valdštejnská a Ruská. Řidič osobního vozidla se při vjezdu na křižovatku střetl s motocyklem značky Kymco, který jel po hlavní komunikaci ve směru od kruhového objezdu u Máje.

 • 25. říjen 2016

  Litvínov - Spálené potraviny v jednom z bytů v Roosveltově ulici v Litvínově vyděsily tamní obyvatele. K ohlášenému požáru bytu ve čtvrtém patře panelového domu totiž vyjely tři hasičské jednotky. Přivolaní profesionální hasiči z Litvínova začali násilně otevírat dveře, když v tom jim otevřel majitel bytu, který usnul. 

 • 25. říjen 2016

  Janov - Do ústavu sociální péče v Janově vyjela jednotka profesionálních hasičů z Litvínova. Důvodem byla technická pomoc u jednoho z tamních klientů. Třicetiletý tamní chovanec si totiž včera nasadil prstýnek a přes noc mu nebezpečně otekl prst. 

Sport

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.