23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most - Kuriozná nehodu vyšetřovali dnes odpoledne dopravní policisté na parkovišti v Lidické ulici na mosteckém sídlišti Výsluní. Osmapadesátiletý muž v opilosti usedl za volant osobního automobilu a pravděpodobně si popletl pedály a s autem "poposkočil" o několik metrů vpřed a skončil až na chodníku a zčásti trávníku.

 

Muž měl obrovské štěstí, že v době "nehody" zrovna nikdo nešel po chodníku. Dopravním policistům řidič posléze řekl, že s autem odjet nikam nechtěl, že se šel dovnitř jen ohřát. "Chtěl jsem si jen zatopit. Jakmile jsem ale nastartoval, tak auto vyrazilo dopředu. Byl to mžik," smál se motorista.

 

Přivolaní policisté muži provedli dechovou zkoušku, při které nadýchal přes jedno promile alkoholu. Řidiče proto policisté převezli na odběr krve a poté putoval do cely předběžného zadržení, kde musí vystřízlivět. Paradoxně přitom řidič právě dnes oslavuje své osmapadesáté narozeniny. Zbytek "oslavy" si tak ale pobude na policejní služebně.

 

"Kam chtěl jet? Vždyť nemá ani řidičák. Ještě, že nikoho nezabil. Co proboha dělal za volantem auta?" rozčilovala se jedna z místních žen, která u parkoviště venčila svého psa. 

 

VIDEOREPORTÁŽ Z KURIOZNÍ NEHODY:

http://www.youtube.com/watch?v=9pX05_Jojbg&feature=youtu.be

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.