Čtvrtek 18. srpen 2022
Svátek má Helena

Most - Motoristé pozor u jezera Most: Komunikace v lokalitě jezera Most je dočasně zjednosměrněna a vzniká provizorní  parkovací plocha, která bude hotova v příštím týdnu.

Jedním z důvodů jsou potíže při průjezdu autobusů městské hromadné dopravy. Řidiči, kteří parkují při okraji komunikace i na žlutě vyznačené čáře, znemožňují autobusům průjezd.

Příjezd k jezeru: Pouze ve směru od děkanského kostela, resp. od nového mostu přes komunikaci I/13 a dále pak směrem k jezeru Most.

Odjezd od jezera: Ve směru kolem hřbitova. Ve směru od hřbitova bude osazena značka „IP10a - slepá pozemní komunikace“ a na ní bude navazovat dole v prostoru jezera značka „B2 zákaz vjezdu všech vozidel“.

Pravý pruh zjednosměrněné komunikace ve směru od hřbitova bude využit jako provizorní parkovací plocha se stovkou nových parkovacích míst.

Současně byly zahájeny stavební práce na realizaci provizorní manipulační plochy u jezera Most (přímo naproti stávajícímu parkovišti, před zastávkou MHD), která bude dočasně také sloužit jako parkoviště pro návštěvníky jezera Most, umožní parkování cca 160 automobilů a bude dokončena v příštím týdnu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist