23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most - Pozvat si na noc neznámou ženu se začátkem ledna nevyplatilo muži z Mostu, který odešel z restaurace ve společnosti s neznámou ženou, se kterou nejprve popíjel a poté se mu doslova vnutila do jeho bytu. V popíjení totiž pokračovali i v bytě do doby, než muž zmožen alkoholem usnul.

Žena využila toho, že její hostilel tvrdě usnul a prozkoumala mu celou domácnost. "Svědčily o tom i rozházené věci, otevřené zásuvky a skříně. Z bytu žena odcizila mobilní telefony, navigace, několik flash disků, fotoaparáty, notebook, několikery drahé hodinky, luxusní kosmetiku, finanční hotovost vyšší jak 50 tisíc korun. Až ráno Mostečan zjistil, že žena zmizela, a že byl okraden," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že policisté po pachatelce pátrali. I když ji záhy našli, zajistili mobily, fotoaparáty, navigace a další drobnosti. Cenných věcí se žena ale již zbavila. Kde skončily, policii neuvedla.

Vyšetřovatel mostecké policie 24letou ženu z Mostu obvinil z přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Obviněná je stíhána na svobodě a hrozí jí až pětiletý trest. Poškozenému způsobila škodu přesahující 350 tisíc korun.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.