Zprávy z Mostu

Zlodějka okradla muže, zatímco spal

Reklama

Most - Pozvat si na noc neznámou ženu se začátkem ledna nevyplatilo muži z Mostu, který odešel z restaurace ve společnosti s neznámou ženou, se kterou nejprve popíjel a poté se mu doslova vnutila do jeho bytu. V popíjení totiž pokračovali i v bytě do doby, než muž zmožen alkoholem usnul.

Žena využila toho, že její hostilel tvrdě usnul a prozkoumala mu celou domácnost. "Svědčily o tom i rozházené věci, otevřené zásuvky a skříně. Z bytu žena odcizila mobilní telefony, navigace, několik flash disků, fotoaparáty, notebook, několikery drahé hodinky, luxusní kosmetiku, finanční hotovost vyšší jak 50 tisíc korun. Až ráno Mostečan zjistil, že žena zmizela, a že byl okraden," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že policisté po pachatelce pátrali. I když ji záhy našli, zajistili mobily, fotoaparáty, navigace a další drobnosti. Cenných věcí se žena ale již zbavila. Kde skončily, policii neuvedla.

Vyšetřovatel mostecké policie 24letou ženu z Mostu obvinil z přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Obviněná je stíhána na svobodě a hrozí jí až pětiletý trest. Poškozenému způsobila škodu přesahující 350 tisíc korun.

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 18. říjen 2016

  Litvínov - Hokejisté Litvínova na domácí ledové ploše hostili v úterý v podvečer hokejisty Mountfield Hradec Králové. Dramatické utkání mělo dynamický náboj až do samotného konce. V osmapadesáté minutě Litvínov vyrovnal a po prodloužení tak nakonec Verva vyhrála 3:2. Domácí se tak radují ze dvou bodů.

 • 18. říjen 2016

  Most - Čtvrtým rokem po sobě okořenili stolní hokejisté podzimní část sezóny akcí s názvem 24 hodin stolního hokeje. Letos poprvé byl tento neobvyklý turnaj zařazen do projektu ČUS – Sportuj s námi a v mosteckém Středisku volného času se při něm představila více než stovka hráčů a hráček.

 • 17. říjen 2016

  Mostecko - Sobotní první semifinálové zápasy a nedělní odvety poslaly do letošního finále DRFG Mostecké ligy první a druhý tým základní části, tedy Gamblers Most a FC Jeptišky. Byť oba týmy vzhledem ke svým výsledkům v základní části platily za favority, přesto si před víkendem nemohly být postupem jisty. V rolích vyzyvatelů se jim totiž postavila silná mužstva Hospoda ULITA a GMS Most.

Co se chystá

 • 20. říjen 2016

  Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 • 18. říjen 2016

  Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

 • 18. říjen 2016

  Kadaň - Oblíbená hudební skupina Katapult opět míří do Kadaně. Tentokrát v rámci nového tour „Kladivo na život".

 • 17. říjen 2016

  V oblastním muzeu v Mostě bude v listopadu rušno. Návštěvníci se můžou těšit na dvě výstavy a dva přenáškové cykly. Dozvědět se tu můžete něco například o bitvě u Chlumce, nebo se podívat do minulosti Mostecka. Mimo to vás ale také čekají výstavy "Chleba za milion" a předsavení navráceného barokního obrazu "Vražda jeptišek v Mostě".

 • 15. říjen 2016

  Most, Ústecký kraj - Festival určený zejména pro začínající regionální kapely Festklip zvolí nejlepší hudební klipy. Vyhlášení vítězů zůstává v Mostě. Náš zpravodajský server bude slavnostní večer vysílat v živém přenosu.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.