Zprávy z Mostu

Na Mostecku startuje letošní plesová sezóna

Reklama

Mostecko- Milovníci společenských tanců a kultury se dočkali. Plesová sezóna na Mostecku pomalu startuje. První z letošních plesů  začínají již tento pátek. Redakce e-mostecko.cz Vám tak přináší ucelený výběr nabídky letošních plesů na Mostecku, které se uskuteční v Repre Most nebo v litvínovské Citadele.

Na který ples se letos chystáte? Pošlete nám své fotografie z plesů na redakční email: redakce@e-mostecko.cz Rádi nejzdařilejší fotky zveřejníme na našich stránkách.

Repre Most

17. ledna ples Soukromé střední školy pro marketing a ekonomiku podnikání

18. ledna ples Střední odborné školy InterDACT

24. ledna ples Střední průmyslové školy Most

25. ledna ples Vršanské uhelné

31. ledna ples Podkrušnohorského gymnázia Most

1. února Myslivecký ples mysliveckého sdružení Hubert-Vtelno

14. února ples Gymnázia T. G. Masaryka Litvínov

15. února ples taneční školy

21. února ples VOŠ, OA, SPgŠ a SzŠ Most

28. února ples VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most

7. března ples Soukromé hotelové školy Bukaschool Most

8. března ples města Mostu

14. března ples Podkrušnohorského gymnázia Most

22. března ples školní družiny při 7. ZŠ Most

Citadela Litvínov

17. ledna Maturitní ples SOŠ Hamr

31. ledna Maturitní ples Střední školy technické Most

14. února Maturitní ples Euroškoly Litvínov

15. února XI. Muzikantský ples ZUŠ Litvínov

21. února Maturitní ples Schola Humanitas

22. února Ples fotbalistů

28. února Reprezentační ples SOŠ Hamr k 40. výročí vzniku školy

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 18. říjen 2016

  Litvínov - Hokejisté Litvínova na domácí ledové ploše hostili v úterý v podvečer hokejisty Mountfield Hradec Králové. Dramatické utkání mělo dynamický náboj až do samotného konce. V osmapadesáté minutě Litvínov vyrovnal a po prodloužení tak nakonec Verva vyhrála 3:2. Domácí se tak radují ze dvou bodů.

 • 18. říjen 2016

  Most - Čtvrtým rokem po sobě okořenili stolní hokejisté podzimní část sezóny akcí s názvem 24 hodin stolního hokeje. Letos poprvé byl tento neobvyklý turnaj zařazen do projektu ČUS – Sportuj s námi a v mosteckém Středisku volného času se při něm představila více než stovka hráčů a hráček.

 • 17. říjen 2016

  Mostecko - Sobotní první semifinálové zápasy a nedělní odvety poslaly do letošního finále DRFG Mostecké ligy první a druhý tým základní části, tedy Gamblers Most a FC Jeptišky. Byť oba týmy vzhledem ke svým výsledkům v základní části platily za favority, přesto si před víkendem nemohly být postupem jisty. V rolích vyzyvatelů se jim totiž postavila silná mužstva Hospoda ULITA a GMS Most.

Co se chystá

 • 20. říjen 2016

  Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 • 18. říjen 2016

  Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

 • 18. říjen 2016

  Kadaň - Oblíbená hudební skupina Katapult opět míří do Kadaně. Tentokrát v rámci nového tour „Kladivo na život".

 • 17. říjen 2016

  V oblastním muzeu v Mostě bude v listopadu rušno. Návštěvníci se můžou těšit na dvě výstavy a dva přenáškové cykly. Dozvědět se tu můžete něco například o bitvě u Chlumce, nebo se podívat do minulosti Mostecka. Mimo to vás ale také čekají výstavy "Chleba za milion" a předsavení navráceného barokního obrazu "Vražda jeptišek v Mostě".

 • 15. říjen 2016

  Most, Ústecký kraj - Festival určený zejména pro začínající regionální kapely Festklip zvolí nejlepší hudební klipy. Vyhlášení vítězů zůstává v Mostě. Náš zpravodajský server bude slavnostní večer vysílat v živém přenosu.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.