Zprávy z Mostu

Mostecké mažoretky Mini Sluníčko získaly dvě zlaté

Reklama

Mostecko - Mostecké mažoretky Mini Sluníčko dokázaly, že jsou nejlepší a v soutěži Dance Cup v Oseku vybojovaly zlato. Utkaly se s nejrůznějšími mažoretkovými skupinami z celého Ústeckého kraje. Mažoretky Mini Sluníčko Most excelovaly a za svou snahu získaly hned dvě první místa.

"Stejně jako v loňském ročníku tak obsadily zlaté příčky jak v kategorii Mažoretky, tak v kategorii Show dance. Krásným zpříjemněním na závěr bylo získání také 3. místa za mažoretkovou mini formaci," říká vedoucí skupiny Kristýna Süttöová.

Mini Sluníčko, které vzniklo v roce 2005, tvoří dívky ve věku 5-10 let, jež trénují každé úterý a čtvrtek v tělocvičně základní školy v Okružní ulici (18. ZŠ).

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.