Zprávy z Mostu

VIDEO: Mostečani natočili klip s Američany. Podívejte se na záběry Mostu vedle San Francisca

Reklama

Most - Zámořské San Francisco a Most v jednom videoklipu? Proč ne. Podívejte se na klip BackToTheBasicKs Mostečana Pechiho, který o sobě říká, že jeho náboženským vyznáním je hip hop, reprezentuje Most a na město "je hrdej" a při komunikaci s ním se pobavíte.

Pechi. Foto: archiv P. na Bandzone

"Napadlo mě,  že by nebylo k věci zasdílet videjko z Mostu - propojení se San Franciscem a Texasem v podobě hostů a jejich částí videa," říká čtyřiadvacetiletý Pechi. "Proč to nezkusit. Reprezentuju Most a sem na město hrdej," dodává. Vycházíme mu tedy vstříc a video přikládáme pod článkem. 

Podkresová hudba videoklipu je dílem rovněž Mostečana, stejně jako kamera. Iniciativa k vytvoření videa je Pechiho, stejně jako střih záběr. 

A kdo je Pechi?

Na Bandzone o sobě píše, že mu hip-hop srdce bije prakticky odjakživa... "Když sem ještě jako smrádě v bedně zastihl Coolia a jeho G's Paradise, tak to pro mě bylo víc než jakákoliv jiná hudba, netrval odlouho a začal sem se o scénu zajímat jak jen to šlo," uvádí o sobě. To bylo asi před deseti lety. A pasivně přijímat muziku mu přestalo stačit.Tak začal tvořit. Nejdřív přišlo rýmování, pak první nahrávky. "Těsně po mym odmaturování mě jeden kámoš řekl, že do třídy chodí s týpkem, kterej má v telefonu uplně všechny moje věci, který sem kdy nahrál.... dobrej vtip... řekl sem... ale on nekecal," vzpomíná Pechi.

Pechi má zkušenosti z práce v mosteckém rádiu. Sympatický je jeho přístup k fandům při distribuci jeho prvního alba. "CD nehodlam prodávat... budu ho rozdávat... lidem... za jejich podporu, kterou mi dávali..." 

Aktuálně Pechi dokončuje nové CD, a i když už se bude toto prodávat, ani tady neplánuje velký byznys. "Bude to jenom taková decentní záplata na náklady," říká.

 

Kamera: Zdeněk Horák
Střih & Edit: PEchi & Allen Kass
Rap: PEchi, Allen Kass & Ra Ra The Antidote

PECHI - BackToTheBasicKs (w/ Allen Kass & Ra Ra The Antidote) prod. Bany

&fb_source=message

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Jednašedesátiletého německého řidiče postihl za jízdy náhlý srdeční kolaps. S autem muž vylétl ze silnice, přejel do protisměru a vjel na tramvajové kolejiště poblíž litvínovského dopravního podniku. Bezvládné tělo řidiče vytáhli z havarovaného auta náhodní svědci. Hlídka litvínovských strážníků byla na místě nehody do třiceti vteřin a pomocí  automatického externího defibrilátoru muže úspěšně resuscitovala. 

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

 • 23. říjen 2016

  Litvínov - Podezřele kličkující pomalu jedoucí vozidlo na janovském sídlišti neuniklo pozornosti obsluhy kamerového systému litvínovských strážníků. Na místo proto vyjela hlídka, která slovenskou osádku automobilu zastavila. Řidič strážníkům řekl, že na auto nasadil prázdnou rezervu a jel prý zrovna k čerpací stanici pneumatiku nafouknout.

Sport

 • 24. říjen 2016

  Most - Finálový den DRFG Mostecké ligy se odehrál o vínekdu na hřišti mostecké 11. Základní školy. V jeho rámci byly sehrány zápasy o třetí místo a zápas finálový a bylo tak rozhodnuto o letošních medailistech mosteckého malého fotbalu.

 • 23. říjen 2016

  Zlín/Litvínov - Hokejisté Litvínova si v neděli v podvečer ze Zlína odvezli po neúspěšném utkání čtyři branky. Verva totiž na ledě soupeřů prohrála s týmem PSG Zlín 1:4.

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.