Středa 8. duben 2020
Svátek má Ema
Archivováno

Most - Most k mostecké nemocnici je kvůli špatnému technickému stavu zavřený. Řidiči mají problémy. Zásadně ubylo míst k parkování, cesta za zdravím je také delší. Reportéři e-mostecka.cz se v úterý byli podívat u nemocnice a natočili záběry, které dokládají zmatení některých řidičů.

odkazqrCo jsme zjistili? S ohledem na uzavírku městské komunikace v úseku od střední zdravotnické školy k vrátnici nemocnice  doporučujeme zvolit příjezd do nemocnice z opačné strany, tedy z ulice Slovenského národního povstání směrem do ulice J. E. Purkyně přes křižovatku u základní školy. Najít místo k zaparkování přímo u nemocnice je obtížné a vyžaduje hodně trpělivosti. Poměrně bez problému lze využít místa u silnice na ulici SNP. K poliklinice je to ale daleko přes park, navíc do kopce. Jako nejvýhodnější se proto jeví dojet k nemocnici autobusem.

Řada řidičů si nevšimla označení slepé ulice u kruhového objezdu u Luny, a u zdravotní školy se otáčela.

"S ohledem na uzavírku bude parkoviště u lékárny před nemocnicí sloužit jako točna autobusů MHD, bez možnosti parkování do odvolání. Dojde tak k zásadnímu omezení možnosti parkování v prostorách před nemocnicí," potvrzuje Jiří Vondra, mluvčí Krajské zdravotní, která provozuje mosteckou nemocnici.

I když Krajská zdravotní tvrdila, že pro příjezd vozů rychlé záchranné služby a sanitních vozů bude dál sloužit část ulice J. E. Purkyně od střední zdravotnické školy, avšak s odbočením před uzavírkou na vnitřní komunikace areálu nemocnice, toto v úterý neplatilo. Sanitky jezdily delší trasou kolem školy a projížděly bránou jako dosud.

.be

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací