25. února 2017 Svátek má Liliana

Most - Ranní sněžení a ledovky opět potrápily motoristy i na Mostecku. Na namrzlé vozovce v Žatecké ulici v Mostě dnes po osmé hodině ranní havarovala dvě vozidla. Řidič dodávky jedoucí ve směru na Čepirohy dostal na zledovatělé silnici smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním automobilem Škoda Fabia.

Při střetu byl zraněn jeden z mužů z dodávky, který měl zaklíněnou nohu v havarovaném voze a dostal se sám ven ještě před příjezdem záchranářů. Sanitka poté zraněného muže převezla do nemocnice k ošetření.

Přivolaná jednotka profesionálních mosteckých hasičů tak nemusela nikoho z havarovaných vozidel vystřihávat. Podle mluvčího krajských hasičů Lukáše Marvana posléze hasiči provedli protipožární opatření, uklidili vyteklé provozní kapaliny z havarovaných aut, odtrhli od sebe zaklíněná vozidla a postavili je ke krajnici.

Podle obou řidičů z havarovaných aut nešlo na zledovatělé silnici střetu zabránit. "Silničáři se tu ukázali, až když došlo k nehodě. Byl to mžik a najednou smykem vlétla do mého jízdního pruhu z protisměru dodávka. Už jsem nemohl nic dělat," popisoval nehodu řidič fabie.

VIDEOREPORTÁŽ Z DOPRAVNÍ NEHODY:

http://www.youtube.com/watch?v=ho6m1sHObwg&feature=youtu.be

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.